O projekte

Park pod Kolibou poskytuje prémiové bývanie v jednej z najpokojnejších lokalít v Bratislave. Bývanie pod Kolibou je ideálnym riešením nie len pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých milovníkov prírody, výhľadov a ničím nerušeného života.

VEĽKÝ UZAVRETÝ PARK

Veľký uzavretý park

Pre obyvateľov Parku pod Kolibou je k dispozícií veľký park, ktorý je dušou celého projektu. Nechceme ukrajovať z priestoru ľudí, preto sme sa rozhodli dopriať im dostatok miesta na život, stretávanie a oddych. Náš park poskytuje zásadnú rekreačnú hodnotu, nájdete v ňom:

  • Spoločensko-stretávaciu časť pod Korunnou vilou
  • Komunitnú záhradku so sedením
  • Voľnú oddychovú zónu plnú zelene
  • Jazierko s dažďovou vodou a ihriskom pre deti
  • Športovú a fitness zónu
Viac o našom parku
Variabilné dispozície

Variabilné dispozície

V Parku pod Kolibou sa nemusíte obmedzovať. Prispôsobte si dispozície vášho bývania úplne podľa seba. K dispozícií sú 3 izbové až 5 izbové byty, ktoré si po dohovore s architektom môžete upraviť tak, ako túžite. Byty na poschodí si môžete spojiť s izbou z vedľajšieho bytu, prípadne odkúpiť celé poschodie.Ponuka bytov
Variabilné dispozície
Architektonické riešenie

Architektonické riešenie

Pri navrhovaní Parku pod Kolibou hral najdôležitejšiu úlohu priestor, ktorý je v našom projekte skutočne veľkorysý. V 3. poschodových kaskádových vilách sa na jednom poschodí nenachádzajú viac ako 2 byty. Tak bude mať každý obyvateľ svoje súkromie a priestor pre život, ktorý potrebuje. Parkovisko sme skryli do podzemia, aby sme mohli zväčšiť plochu pre voľný a oddychový čas.

Pri plánovaní projektu sme v prvom rade mysleli na to, že tvoríme pre ľudí a chceme, aby celý projekt bol takmer rodinného charakteru. Taký, kde si môžeme povedať, že očakávame, že budú ľudia radi opäť žiť spoločným životom a môžu sa rozbehnúť voľne a bez toho, aby o pár metrov doslova narazili „do betónu“.

BOGÁR KRÁLIK URBAN, ateliér architektúry a designu

Developer

Developer

Inter Development je jedným z najstabilnejších developerov na trhu. V oblasti stavebníctva sa špecializuje na výstavbu a správu bytových a hotelových objektov. Vo svojich projektoch sa zameriava predovšetkým na dostatok zelene a priestoru, ktoré považuje za neoddeliteľnú súčasť kvalitného života.


Viac o developerovi
Developer

Priebeh stavby

Začiatok výstavby sme zahájili v zime 2016, kedy sme začali s hrubými úpravami terénu. Koniec stavby odhadujeme na jeseň 2018.

Začiatok
výstavby

Koniec
výstavby

11/2016
11/2018

Neváhajte nás kontaktovať

Vyplňte nasledovné údaje, odošlite a my vám odpovieme hneď, ako to bude možné.

Developer

Inter Development s.r.o.
Námestie Andreja Hlinku 3
Bratislava 831 06

Predajné miesto

Budova - Tower 115
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Predajca

Miroslav Luhový
tel.: 0903 286 672
e-mail: luhovy@interdevelopment.sk